בנימה אישית

בנימה אישית - אמיר אליהו

את ההשראה שלי אני שואב מהדמיון שלי, מהרחוב ומעולם האופנה המתפתח ובועט. ההשראה שלי לעולם לא מנותקת מהרצון לגרום לאנשים להיראות טוב ולהרגיש נפלא עם עצמם. אני חי ונושם את סצנת השיער. יש לי את הכבוד והעונג לחיות בתוך מציאות דינאמית, יומיומית, המאפשרת לי לבטא את אהבתי הגדולה למקצוע - עיצוב שיער.

 

"אני פועל בתל אביב, מאוהב בעיר הזו ובכל מה שיש לה להציע. האנרגיות שלה מתנקזות אל תוך העשייה שלי ופורצות ממנה החוצה".
  

אני מעורב בעשרות הפקות לטלוויזיה ולקולנוע בישראל, מטפל בכלות מרוגשות המגיעות אליי  - מאמר ביום חגן ובלקוחות פרטיות, המחפשות נגיעה קצת אחרת, עם מעוף ותעוזה. כבר מגיל 17 מצאתי את מקומי באחת ממספרות הצמרת המובילות בעיר. 

 

בשקידה רבה וברצינות תהומית עברתי את כל הדרך מלמטה והתמחיתי בתסרוקות וטכניקות שונות בארץ וגם בערי בירה ברחבי העולם - פריז, אמסטרדם, ברלין, לונדון ועוד. התשוקה ללמידה היא בלתי פוסקת. רציתי ללמוד הכול. לדעת את כל הסודות, לדעת את כל השיטות, במטרה שיהיו לי כל הכלים שלהם אני זקוק על מנת לתת לכישרון שלי ביטוי.

 

הרצון שלי לבטא את היכולות שלי, הוביל אותי לעסוק גם בהפקות טלוויזיה וקולנוע, שהן גרנדיוזיות ואוונגרדיות. בכל שבוע מחדש, "נאלצתי" לחדש ולהפתיע בתסרוקת אחרת על ראשה של ’לימור’ המיתולוגית מהתוכנית הסאטירית רק בישראל’. תסרוקות שהיו ללא ספק חלק מהדמות הקומית שכה נצרבה בזיכרון הקולקטיבי הישראלי. כיום אני אמון על עיצוב השיער בהפקות כגון ’בטיפול’, ’המדוזות’, ’מגדלים באוויר’, ’הבורר’ ועוד.

 

במספרה שלי אפשר לפגוש את אורנה בנאי, ורד פלדמן, יובל שרף, ליאור אשכנזי, ליאורה ריבלין, תיקי דיין, הנרי דוד, ליאת הר לב, טלי שרון, קורין אלאל, עדי אשכנזי, אבי קושניר, יעל שרוני, טל גורדון ועוד. באמצעותם אני נוטל על עצמי את האחריות לחדש, להפתיע ולהוביל דעת קהל, סגנון ואופנה בישראל.