אקדמיה

תסרוקות ערב - אמיר אליהו

האקדמיה – כיתות אומן עם אמיר אליהו

אמיר אליהו מעצב השיער ושגריר שוורצקופף פרופשיונל מארח כיתות אומן במספרה שלו ברחוב בן יהודה בתל אביב.

כיתות האומן מתבצעות בקבוצות קטנות ומתמקדות בכל מפגש בנושא ספציפי אחד.
בכל מפגש עוסק אמיר בנושא אחד (אומברה, תסרוקות כלה, צבעי שיער , תספורות גברים וכדומה) והנושא נדון לעומקו תוך שיתוף טיפים מן השטח וסודות מקצועיים שעושים את ההבדל.

הניסיון הרב של אמיר אליהו בתחומים השונים של עיצוב שיער, הידע הרב שצבר והעבודה היומיומית בשטח מאפשרים לו להעמיק את הידע המקצועי של משתתפי כיתות האומן באקדמיה, להעניק להם כלים לשימוש במספרות ובסלונים שלהם ולהעשיר את רמת המקצועיות שלהם.

האקדמיה של אמיר אליהו – מפגשי לימוד אקסקלוסיביים, תרגול מעשי תחת פיקוח והדרכה צמודה של אמיר עצמו.
השתתפות במפגשים אלה היא הדרך הנכונה לקבל מידע מקצועי מן השטח, מהעבודה היומיומית של מעצב שיער נחשב ומוכשר ששכלל את היכולות שלו בתחום עיצוב השיער לכדי אומנות.

לקבלת פרטים על נושאי המפגשים הבאים, מועדי קיומם ונושאי הלימוד התקשרו: 052-6504301

לאחר שנים רבות וניסיון שצבר בארץ כמעצב שיער מהשורה הראשונה וכשגריר של לוריאל  ושוורצקופף ומדריך ראשי של וולה ובנוסף חשיפה לעבודה עם ידוענים, השתתפותו בהפקות אופנה ופרויקטים יוקרתיים מהדרגה הראשונה.

זו ההזדמנות שלכם להיחשף לידע ולטכניקה הייחודית שלו. אתם מוזמנים להשתלב בכיתות אמן לתספורות גזירה ועיצוב שיער באקדמיה לתסרוקות ולעיצוב שיער של אמיר אליהו.

הכיתה אינטימית עד 7 ספרים וספריות ומיועדת לספריות וספרים, אשר רוצים להעשיר את הידע שלהם ולהתעדכן.

מפגשי כיתת אומן באקדמיה – נושאים:

גזירות - מעצב השיער והאומן אמיר אליהו יחשוף לראשונה את שיטות העבודה שלו בתחום הגזירה בכיתת אומן אינטימית.

אומברה סונדרה וגוונים  - מעצב השיער והאומן אמיר אליהו יחשוף לראשונה את שיטות העבודה שלו בתחום הכימיה עם מיקוד באומברה סונדרה וגוונים בכיתת אומן אינטימית.

תסרוקות ערב וטכניקות עבודה - מעצב השיער והאומן אמיר אליהו יחשוף לראשונה את שיטות העבודה שלו בתחום תסרוקות ערב וטכניקות עבודה בכיתת אומן אינטימית.

50 גוונים אפור ובלונד - מעצב השיער והאומן אמיר אליהו יחשוף לראשונה את שיטות העבודה שלו בתחום של 50 גוונים אפור ובלונד בכיתת אומן אינטימית.

לקבלת פרטים על נושאי המפגשים הבאים, מועדי קיומם ונושאי הלימוד התקשרו: 052-6504301

 

"כי יעוץ טוב, ידע וניסיון מביאים לתוצאות מעולות".