IN & OUT

IN & OUT - אמיר אליהו

האופנה היא כמו דת ואנו חיים לפי תכתיביה המופצים כתורה, בארבעת עונות השנה, לכל עונה צבעים וגוונים המאפיינים משלה. כמידי שנה יוצא אני להשתלמויות בחו"ל על מנת שאוכל להביא לכן את הבשורה, השתלמויות אלו נערכות בדרך כלל באירופה ואליהן זורמים כמי נהר מעצבי השיער הטובים בעולם. זו ההזדמנות ללמוד ולראות את רזי השיער החמים ביותר לעונה הבאה, כל החידושים, כל ההמצאות, כל הצבעים, כל הגוונים, ההחלקות, השזירות, התסרוקות, הסטיילינג, פאשן, מייק - אפ. וואו, נגמר לי האוויר... 

 

השיער הוא העטרה של הנשים ולכל עונה יש את הכתר שלה. אני מביא לכן הנשים זר של תספורות, גוונים, אורכים, צבעים והתסרוקות החמים ביותר לעונה הבאה. בטור זה תקבלו טיפים ועצות אשר יסיעו בידכן להיות IN ולא OUT וכך תוכלו להתכונן לעונה הקרובה.

הקיץ מאפשר לכן להיות עליזות, משוחררות ומלאות תחושת חופש פעילה. כידוע, הקיץ הישראלי מאופיין בחום, להט, יצרים ואתן אוהבות לעבור אותו בקלילות, השנה רוב הטרנדים מתעסקים בנוחיות שלכן, הנשים. מה ש – IN זה מה שנוח. (מי אמר שאין אלוהים?)

כדי שתוכלנה לעבור אותו בקלילות סקרתי עבורכן את הטרנדים הכי IN’ים והכי חמים אשר נכונים העונה. כמו כן, אנסה להסביר מה לא לעשות אפילו אם יציעו לך מיליון דולר.....

  

אז מה IN ?

  • א-סימטרי: העונה אתן יוצאות מהמסגרת המרובעת שהייתן מורגלות אליה. לא עוד הילדה הטובה כשהשיער באותו אורך, יאללה תנו לעצמכן להשתגע להיות קצת א-סימטריות ותראו איך זה מאזן ומחמיא לכן הרבה יותר.

  • פרוע: הבשורה יצאה! שנות השבעים שוב כאן, אך הפעם עם הטכנולוגיה של שנות האלפיים, כן לאפרו המשודרג (הרבה יותר נוח הרבה יותר יפה), כן לפרמננט. הוא חזר והוא עושה את זה בצעדי ענק. 

  • גוונים: אז כן וכדאי להגיד את זה פה ועכשיו, עוד לפני שאנו מגיעים ל-OUT האדום בפנים, הכתום בפנים, הדבש בפנים. מה IN אתן שואלות? השוקולד חזק, המוקה בפנים, הזהב מרסק, חצילים גבירותיי, חצילים. צבע החציל ובגדול, בכלל כל הצבעים החומים למינם, גם הבז´, בנות אתן יכולות להיות רגועות, לבלונד יש תמיד מקום חם ונראה לי שאף צבע לא יחליף אותו. לעולם. הרי בלונדיניות נהנות יותר, אתן רוצות ליהנות, לא?

  • לאחר נסיעתי האחרונה יצא לי להכיר את הסדרת הצבע החדשה koleston2000 מבית וולה. זהו צבע  המעושר במבחר רב של צבעים אשר יתאימו לך לכל עונה וכמובן לכל טרנד האופנה. 

  • חלק: גם לחלק יש מקום של כבוד, והפתרון לשיער הים תיכוני היא ההחלקה ’היפנית’ תזרמו עם הגלישה. הידעת? ניתן לעשות גם שיער גלי בטכנולוגיה זו.

   

מה OUT ? 

הדברים שמהם ניזהר:

  • ארוך: די לשעמום תנו לשיער לחיות להיות חופשי ולנשום זה הזמן לשקם ולחדש, הקיץ חם ומכביד. על כולם, גם על השיער, תנו לו לנשום.

  • קצר: טוב אז סליחה לכן כל הקצוצות, אבל תאריכו מעט, תנו לו להתבטא והוא יתגמל אתכן חזרה.

  • קלאסיקה: תספורת הקארה למשל, מעניינת מעוד במיוחד היום שיש אין ספור סגנונות של קארה.

  • צבעים: אז את זה כבר אמרתי ואומר שוב: ’חם פה, לוהט פה, לא צריך להתבייש לבקש תעוזה.

בקיצור נשים בקיץ הזה אתן - אתן ולא מישהו אחר, תנו לשיער שלכן לחיות, תצאו מהשגרה, כי שיגרה זה רע. תתפרעו קצת, בשביל זה יש לנו מזג ים תיכוני אל תתייבשו מהקיץ תזרימו לו חיים, לחויות הכיופים.

 

אז מקווה שעזרתי ועד לפעם הבאה המון אהבה

שלכן, המאסטרו- אמיר אליהו.

לכל שאלותיכן אשיב, כי אני כאן לרשותכן ולמענכן.