החלקה יפנית

החלקה יפנית - אמיר אליהו

החלקה יפנית לשיער הפכה להיות טרנד עצום בישראל. רוב מעצבי השיער מציעים לבצע ללקוחותיהם החלקה יפנית, אך העובדה היא שלא כולם אכן מוסמכים לבצע אותה ולמרביתם אין מוניטין מקצועי מבוסס מספיק על מנת למצב אותם בחזית בתחום החלקת השיער היפנית.

 

אמיר אליהו וצוות המספרה הנושאת את שמו בתל אביב, נחשבים למומחים בהחלקות יפניות. מספר הלקוחות המרוצים שיצאו מהמספרה עם שיער חלק, מבריק, בריא ומרשים בעקבות החלקה יפנית מקצועית ומושלמת שעברו במקום, הוא גדול במיוחד.

 

ההחלקה היפנית מבוצעת בהתאמה למצב השיער ומחייבת אבחון מדוקדק של השיער כדי לוודא שיוכל לעמוד בטיפול ולאפשר את מקסימום התוצאה. לאחר האבחון בשלב ראשון של הטיפול פותחים את מעטפת השערה ומחדירים לעומקה חומרי הזנה ומילוי טבעיים האוטמים סדקים במבנה השערה, מאחים שברים ממלאים ולבסוף עוטפים את השערה במעטפת הגנה. בשלב אחרון מקובעות השערות במצב ישר, מה שגורם לשיער להישאר חלק לאורך זמן.

 

שיער שעבר החלקה יפנית בידיים מקצועיות אמור לשחרר את הלקוחה מדאגה למראה שיערה. השיער יראה חלק, מבריק ומרשים מסביב לשעון בלי צורך בטיפולי תחזוקה כלשהם. וכל זאת במידה שטיפול ההחלקה היפנית בוצע ברמה המקצועית המושלמת כמו שקורה במספרת אמיר אליהו.

 

"החלקה יפנית - פיתרון מושלם לשיער מקורזל".