עצות לקיץ

עצות לקיץ - אמיר אליהו

אמיר ומיטל שמשי איפור קבוע חולקים אתכן את העצות הכי חשובות לקראת הקיץ המתקרב...

מתחיל להיות חם בחוץ, עוד רגע ונצטרך להתחיל להכין את הבית לקיץ, להחליף את המדפים בארון, לנקות את הפילטר של המזגן, למלא את מגשי הקרח... אין לזה סוף. לא יקל עלייך לדעת שאת יכולה לחסוך לעצמך שעות של עבודה באיפור ובסידור השיער? הנה טיפ שיעזור לך לחסוך זמן ולהיראות הכי מתוקתקת גם כשבחוץ לוהט... 

 

  • רוצה לחסוך לעצמך שעות של עבודה?
    החלקה יפנית תדאג שהשיער שלך ישאר חלק לחלוטין גם בלחות המוגברת, ואפילו ביציאה מהמים בים או בבריכה. חשוב לציין שהחלקה לא מתאימה לכל אחת – לפני כל פעולה כימית חשוב לאבחן את השיער עם מעצב שיער מקצועי, כדי לבחון איזה טיפול מתאים לסוג השיער שלכן. למשל, לא הייתי ממליץ על החלקה לבנות עם שיער פגום או מובהר, אלא על טיפול קראטין המשקם את השיער ומחליק אותו. 

     

  • ואיך נקל על שגרת האיפור שלנו? בשתי מילים – איפור קבוע.
    החידושים בתחום מאפשרים לכל אחת להדגיש את תווי הפנים שלה, ליצור מראה טבעי ועדין ולפתור בקלות את בעיית האיפור, בעיקר בקיץ. תגידי להתראות לעפרונות העיניים הנמרחים ולצלליות הנוזלות, לצורך לתקן את איפור הגבות אחרי כל יציאה החוצה מהמזגן ולשפתיים החיוורות – איפור קבוע מחדיר לעורך פיגמנט שיגרום לך להיראות חיונית ומוקפדת ללא מאמץ ובמראה שמתאים לך ולסגנון החיים שלך, מבלי לוותר על האפשרות לגוון בצלליות, אייליינרים ושפתונים.